Meist

Puukool

Mihkel Saar Puukool OÜ on Eesti puukool, mis on spetsialiseerunud püsilillede ja rooside kasvatamisele ja hulgimüügile. Meie klientideks on Eesti ja Soome aianduskeskused ning  ehituspoodide aiaosakonnad, kes hindavad eelkõige taimede kõrget kvaliteeti. Tänaseks on meil taimede kasvatamise ja müümisega üle 20 aasta kogemust.

Tootepilt

Kasvatame  taimi suure pühendumusega ning valime oma sortimenti hoolikalt. Teeme oma tööd nii, et meie taimed kasvaksid heades tingimustes, oleksid terved, kõnetaksid kliente oma välimusega ja  pakuksid rõõmu ning silmailu kauaks.

Kasvatame püsililli ja roose tavapärasest suuremates pottides, mistõttu annavad meie taimed lõpptarbijale aias koheselt ilusa tulemuse. Püsililli kasvatame 1 (P12), 2(C2) ja 3(C3) liitristes, roose 4 (C4) liitristes hallides taaskasutusplastikust pottides.

Kõik meie puukoolis kasvatatud taimed on varustatud ilmastikukindlate fotoetikettidega, millel on kirjas taime kasutamist lihtsustav  esmane info:

TOP – Parimatest parimad püsililled meie sortimendis
UUS! – Uusimad sordid püsilillemaailmas
SÖÖDAV – Selle märgiga kinnitame, et ka sordinimega dekoratiivsemad ürdi-ja köögiviljataimed on endiselt söödavad
LIBLIKAMAGNET – Selle märgiga varustatud taimed on eriti soositud mitte ainult liblikate, vaid ka kõikide teiste kasulike putukate poolt.
EESTIS KASVATATUD – “Märk annab tarbijale kindlustunde, et kvaliteetne köögi- ja puuvili, marjad, istikud ja/või lilled on Eestimaal kasvatatud.”
Mihkel Saar Puukooli toodete sildid
Etikett, Püsilled, P12, väike pott
Silt P12 potis taimedele
Tootepilt, Thymus
Silt püsilillede aluse küljes